![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9344571
*
nr 934 4571
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Prins Oscar, 34x24
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:59:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/1 19:47:50
1
1.100 kr
11/1 19:51:07
1
1.200 kr
11/1 20:42:53
2
1.600 kr
12/1 15:59:02
3
1.600 kr
12/1 15:59:02
2
1.600 kr (Budbetjänt)
12/1 15:59:36
3
2.000 kr
12/1 19:36:57
2
1.900 kr
12/1 19:36:57
3
2.000 kr (Budbetjänt)
12/1 19:54:43
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar prins oscar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:13
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:19
-
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4571
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Prins Oscar, 34x24
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/1 19:47:50 | 1 | 1.100 kr |
11/1 19:51:07 | 1 | 1.200 kr |
11/1 20:42:53 | 2 | 1.600 kr |
12/1 15:59:02 | 3 | 1.600 kr |
12/1 15:59:02 | 2 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
12/1 15:59:36 | 3 | 2.000 kr |
12/1 19:36:57 | 2 | 1.900 kr |
12/1 19:36:57 | 3 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
12/1 19:54:43 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar prins oscar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:13 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:19 -
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47